AKUPUNKTURA, IGŁY DO AKUPUNKTURY, IGLY DO AKUPUNKTURY, MOXA, MOKSA
LuCasMed - igły, akupunktura, igły do akupunktury
AKUPUNKTURA, IGŁY DO AKUPUNKTURY, IGLY DO AKUPUNKTURY, MOXA, MOKSA
MEDYCYNA CHIŃSKA,T C M,TCM
LucasMed,igły do akupunktury, moxa, medycyna, chińska
igły do akupunktury igły do akupunktury
Sprawdź aktualne promocje więcej >


gg: 4618171
tlen:
skype: Skype Me™!


Igły>    Moxa>    Podręczniki>    Tablice>    Modele>    Bańki>    Świece>    Promocje>


1. Model 84 cm (MD 84).

Szczegółowo ilustrowany, kolorowy model, wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wysokość modelu: 84 cm Lewa strona modelu prezentuje przebieg 14 głównych kanałów, wraz z 361 leżącymi na nich punktami, oraz 48 punktów dodatkowych wraz z ułatwiającymi lokalizację punktów miarami w calach chińskich. Prawa strona model ukazuje topografię punktów w odniesieniu do tkanek leżących pod skórą, dając dokładny obraz przebiegu nerwów, naczyń i mięśni. Punkty posiadają oznaczenia międzynarodowe (np. HN3, ST17 etc.) i w języku chińskim. Szczególnie polecany do celów dydaktycznych przy studiowaniu medycyny chińskiej, akupunktury, masażu etc.

Cena: 339 zł. z VAT

2. Model 50 CM: model mężczyzny (MM 50), model kobiety (MF 50).

Model jest wykonany z wysokiej jakości elastycznego tworzywa. Z dużą dokładnością prezentuje położenie 361 punktów zlokalizowanych na przebiegu meridianów oraz 48 punktów dodatkowych. Punkty posiadają oznaczenia międzynarodowe (np. HN3, ST17 etc.) i w języku chińskim.. Model osadzony jest na estetycznej drewnianej podstawie. Dostępne są modele mężczyzny i kobiety. Model ten jest doskonałym uzupełnieniem materiałów dydaktycznych.

Cena: 149 zł. z VAT (model mężczyzny)

Cena: 149 zł. z VAT (model kobiety)

3. Model głowy (MH 20).

Wykonany z miękkiego tworzywa szczegółowy model edukacyjny pokazuje punkty leżące w obrębie głowy i szyi. Każdy punkt posiada oznaczenie międzynarodowe i w języku chińskim. Dodatkowo na modelu pokazany jest przebieg linii stosowanych w Kraniopunkturze (ang. Scalp Acupuncture), punkty dodatkowe leżące poza meridianami oraz punkty mikrosystemu twarzy. Model wysokości ok. 20 cm osadzony jest na estetycznej drewnianej podstawie.

Cena: 95 zł. z VAT


LucasMed, igły do akupunktury, moxa, medycyna, chińka Strona Główna | Katalog | Kontakt | O Akupunkturze | Linki
witryny internetowe