AKUPUNKTURA, IGŁY DO AKUPUNKTURY, IGLY DO AKUPUNKTURY, MOXA, MOKSA
LuCasMed - igły, akupunktura, igły do akupunktury
AKUPUNKTURA, IGŁY DO AKUPUNKTURY, IGLY DO AKUPUNKTURY, MOXA, MOKSA
MEDYCYNA CHIŃSKA,T C M,TCM
LucasMed,igły do akupunktury, moxa, medycyna, chińska
igły do akupunktury igły do akupunktury
Sprawdź aktualne promocje więcej >


gg: 4618171
tlen:
skype: Skype Me™!


Igły>    Moxa>    Podręczniki>    Tablice>    Modele>    Bańki>    Świece>    Promocje>


1. Moxa tradycyjna (MT 01)
Moxa w kształcie cygara o długości 20 cm i średnicy 1,8 cm, wykonana jest z wysokiej jakości ziół - Piołunu Chińskiego (Artemisia chinense) pochodzących z ekologicznie czystych regionów Chin. Staranny proces suszenia oraz dokładne rozdrobnienie na tzw. "wełnę", która po uformowaniu w cygara zawijana jest w delikatny papier ryżowy, zapewnia równomierne spalanie w stałej temperaturze dając optymalny efekt terapeutyczny. Jedno opakowanie zawiera 10 szt. cygar.

Cena: 24 zł. z VAT2. Mini-Moxa (bezdymna) z samoprzylepnym aplikatorem (MB 02).
Mini-Moxa (bezdymna) powstaje w procesie beztlenowego spiekania liści Piołunu chińskiego z dodatkiem ziół leczniczych, zachowując właściwości terapeutyczne tradycyjnej moxy. Zabieg można wykonywać z łatwością na kilku punktach jednocześnie poprzez zastosowanie samoprzylepnych aplikatorów. Wielkość Mini- Moxy dobrana jest w taki sposób, aby czas równomiernego spalania wynosił ok. 12 minut, osiągając optymalną temperaturę ok. 44oC. Brak dymu pozwala na wykonywanie zabiegów w pomieszczeniach z niedostateczną wentylacją oraz u osób wrażliwych na zapachy.

Pakowane po 180 sztuk , Cena: 49 zł. z VAT

Pakowane po 30 sztuk , Cena: 9.99 zł. z VAT


3. Moxa wata - Pure Grade 5:1 (MP 06)
Naturalna, oczyszczona i zmielona moxa w postaci waty. Łatwo formuje się w stożki. Przez profesjonalistów uznawana za doskonałą do wszystkich rodzajów termopunktury.

Opakowanie 100 gram. Cena: 18 zł. z VAT4. Moxa wata - Ultra Pure 30:1 (MP 05)
Moxa Ultra Pure "Złota Góra" – najwyższej jakości zmielona moxa, koloru złocistego z delikatną strukturą. Łatwa do formowania w stożki. Charakteryzuje się najwyższą zawartością olejków eterycznych ze wszystkich rodzajów moxy.

Opakowanie 10 gram. Cena: 18 zł. z VATLucasMed, igły do akupunktury, moxa, medycyna, chińka Strona Główna | Katalog | Kontakt | O Akupunkturze | Linki
witryny internetowe